Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace

Language versions

English Mapa Webu

Jeřáby řady HC

Jeřáby HC jsou univerzální jeřáby rovněž koncipovány ve stavebnicovém systému. Mimo to se vyznačují mnoha konstrukčními zvláštnostmi při přepravě, při montáži, v ocelové konstrukci, v pohonech, při obsluze a při údržbě.

Jeřáby HC jsou univerzální jeřáby rovněž koncipovány ve stavebnicovém systému. Mimo to se vyznačují mnoha konstrukčními zvláštnostmi při přepravě, při montáži, v ocelové konstrukci, v pohonech, při obsluze a při údržbě. Nabízejí nízkou základní výšku zdvihu a díky šplhacímu zařízení schopnost rychlého šplhání.
   Díly věže jeřábu HC jsou kompletní jednotky s utěsněnými svařenými uzevřenými profily. Všechny díly věže, odzdola až nahoru, jsou identické, proto není třeba předepisovat pořadí jejich montáže a nemůže tedy dojít k jejich záměně. Stavební řada HC dosahuje od 500tm do 5000tm nosnosti. Nabízí se vyložení do 100m a nosnost do 80 000kg. Větší stroje se staví na základě požadavku. Díly věže jeřábů HC jsou z dopravních důvodů dělené.

‹ zpět

KRANIMEX spol. s r.o. Nedokončená 1638 , 198 00 Praha 9-Kyje, tel: +420 224 316 271, e-mail: kranimex@kranimex.cz
Partneři: Pneu levně | Autodíly Brno | Kovovýroba | taxi | odkazy