Antikolizní systém AMCS

Aby byla při práci na velkých stavbách s více jeřáby zaručena maximální bezpečnosti, vybavili jsme poprvé v Praze na stavbě RIVER PARK Modřany naše jeřáby antikolizním systémem od renomované francouzské společnosti AMCS Technologies, specialisty na bezpečnost na stavbách.

Princip antikolizního systému spočívá v systému senzorů, vysílačů, přijímačů a mechanických omezovačů řízených radiační jednotkou na základě přednastavených vstupů, limitů a omezení. Umožňuje nastavit záběry výložníku a kočky tak, aby nezasahovaly tam, kde by to mohlo být nebezpečné. Systém pracuje v reálném čase a prostoru a dokáže vypočítat vzdálenosti mezi rameny jeřábů a rychlost jejich pohybu a zastavit je v určené vzdálenosti od překážky. Systém disponuje též anemometrem – přístrojem na měření rychlosti větru, tyto záznamy je možné i zpětně zkontrolovat a v případě potřeby stáhnout a doložit.

Tento systém byl využit na mnohých významných stavbách po celém světě, včetně známé obchodní čtvrti La Défense v Paříži, obrovského nákupně-zábavního centra Meydan One Mall s luxusním hotelem, lyžařským svahem, lagunou a 711-metrovým mrakodrapem v Dubaji, letiště v Abú Zabí, komplexu Tin Shui Wai v Hongkongu, mostu Puente Atlántico přes Panamský průplav, rozšíření přístavu v Marseille či fotbalového stadionu v Lyone.

V současné době využívá antikolizní systém AMCS také KRANIMEX Bratislava na výstavbě obrovského projektu EUROVEA II, kde bude nasazeno až 14 jeřábů na ploše staveniště jen 300 x 100 m.

Kamerový systém

Kamerový systém pro věžové jeřáby je kompaktní a odolný vůči otřesům a vibracím. Na konstrukci výložníku je umístěná kamera se zoomem 22x s automatickým ostřením, velmi nízkou spotřebou (1,5 Watt) a provozní teplotou -30° až +65°C, záložní baterie a solární panel. Spojení mezi kamerou a zařízením v kabině jeřábu je bezdrátové. Prostor pod hákem jeřábu je možné sledovat na širokoúhlém HD monitoru, který je vybavený vstupy a výstupy umožňujícími pořízení záznamu.

Kontaktujte nás

Vyplněním a odesláním formuláře uděluji svůj výslovný souhlas k tomu, aby obchodní společnost KRANIMEX spol. s r.o., IČ: 48116882, se sídlem Nedokončená 1638, 198 00 Praha 9 - Kyje, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 16905, jakožto správce osobních údajů dle příslušných právních předpisů (dále jen „správce“) zpracovávala, uchovávala, shromažďovala a nakládala (dále jen „zpracování osobních údajů“) za účelem marketingového využití tyto mé osobní údaje: jméno, příjmení, telefonní kontakt, e-mail, údaje o komunikaci se mnou a veškeré další osobní údaje mnou poskytnuté. Tento souhlas uděluji na dobu neurčitou a jsem si vědom(a) toho, že jej mohu kdykoliv odvolat; požadovat po shora uvedeném správci informaci, jaké mé osobní údaje jsou jím zpracovávány; požadovat vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů; vyžádat si přístup ke zpracovaným osobním údajům; požadovat opravu nebo aktualizaci zpracovaných osobních údajů; požadovat výmaz zpracovaných osobních údajů, uplatňovat námitky proti zpracování osobních údajů a dále v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů se obrátit na správce nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů. Nad rámec výše uvedeného souhlasím i s tím, že zpracováním může zpracovatel pověřit třetí osobu, jakožto zpracovatele.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace