Kranimex s. r. o. nabízí pronájem věžových jeřábů Liebherr z vlastní půjčovny. V současné době disponuje firma Kranimex na území České a Slovenské republiky zhruba 120-ti věžovými jeřáby firmy Liebherr. Půjčovna věžových jeřábů Liebherr nabízí jeřáby mnoha velikostí a typů, které uspokojí potřeby zákazníka i při atypických a náročných zakázkách.

Společnost Kranimex poskytuje veškeré návazné služby půjčovny věžových jeřábů:
  • konzultační a poradenskou činnost při výběru vhodných typů jeřábů pro konkrétní stavby
  • montáže a demontáže jeřábů, kompletní servis věžových jeřábů
  • pronájem věžových jeřábů včetně obsluhy, montážních prací a servisu
  • školící činnost pro technický personál zákazníků

Půjčovna jeřábů Kranimex nabízí pronájem těchto věžových jeřábů Liebherr:

Kontaktujte nás

Vyplněním a odesláním formuláře uděluji svůj výslovný souhlas k tomu, aby obchodní společnost KRANIMEX spol. s r.o., IČ: 48116882, se sídlem Nedokončená 1638, 198 00 Praha 9 - Kyje, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 16905, jakožto správce osobních údajů dle příslušných právních předpisů (dále jen „správce“) zpracovávala, uchovávala, shromažďovala a nakládala (dále jen „zpracování osobních údajů“) za účelem marketingového využití tyto mé osobní údaje: jméno, příjmení, telefonní kontakt, e-mail, údaje o komunikaci se mnou a veškeré další osobní údaje mnou poskytnuté. Tento souhlas uděluji na dobu neurčitou a jsem si vědom(a) toho, že jej mohu kdykoliv odvolat; požadovat po shora uvedeném správci informaci, jaké mé osobní údaje jsou jím zpracovávány; požadovat vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů; vyžádat si přístup ke zpracovaným osobním údajům; požadovat opravu nebo aktualizaci zpracovaných osobních údajů; požadovat výmaz zpracovaných osobních údajů, uplatňovat námitky proti zpracování osobních údajů a dále v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů se obrátit na správce nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů. Nad rámec výše uvedeného souhlasím i s tím, že zpracováním může zpracovatel pověřit třetí osobu, jakožto zpracovatele.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace