Firma Liebherr nabízí mnohostranný výrobní program jeřábů v těchto výrobních řadách:

Z konstrukčních a kvalitativních důvodů prosazuje firma Liebherr již mnoho let filozofii vysokého stupně vlastního zhotovování dílů a návrhu technických řešení jeřábů Liebherra. Ve výrobním závodě v Biberachu jsou konstruovány a vyráběny důležité části jeřábů jako například převodovky, elektromotory, otočová ložiska, elektrické rozvodné skříně a Litronic – stavebnicový systém.

Pokroková technologie ve výrobě zaručuje největší přesnost a tím nejvyšší spolehlivost jeřábů Liebherr. Pro zkoušky kvality jsou používány nejmodernější postupy. Jako prvnímu výrobci jeřábové techniky na světě byl firmě Liebherr udělen certifikát zajištění systému kvality podle ISO 9001/EN 29001/BS57 500 odd.1.

Liebherr nabízí jeřábový program, který je mnohostranný, jako žádný jiný. S jeřáby všech systémů a velikostí určuje Liebherr pokrok díky technologii bez kompromisů.

Kontaktujte nás

Vyplněním a odesláním formuláře uděluji svůj výslovný souhlas k tomu, aby obchodní společnost KRANIMEX spol. s r.o., IČ: 48116882, se sídlem Nedokončená 1638, 198 00 Praha 9 - Kyje, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 16905, jakožto správce osobních údajů dle příslušných právních předpisů (dále jen „správce“) zpracovávala, uchovávala, shromažďovala a nakládala (dále jen „zpracování osobních údajů“) za účelem marketingového využití tyto mé osobní údaje: jméno, příjmení, telefonní kontakt, e-mail, údaje o komunikaci se mnou a veškeré další osobní údaje mnou poskytnuté. Tento souhlas uděluji na dobu neurčitou a jsem si vědom(a) toho, že jej mohu kdykoliv odvolat; požadovat po shora uvedeném správci informaci, jaké mé osobní údaje jsou jím zpracovávány; požadovat vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů; vyžádat si přístup ke zpracovaným osobním údajům; požadovat opravu nebo aktualizaci zpracovaných osobních údajů; požadovat výmaz zpracovaných osobních údajů, uplatňovat námitky proti zpracování osobních údajů a dále v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů se obrátit na správce nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů. Nad rámec výše uvedeného souhlasím i s tím, že zpracováním může zpracovatel pověřit třetí osobu, jakožto zpracovatele.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace