Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace

Language versions

English Mapa Webu

Věžové jeřáby Liebherr

Firma Liebherr nabízí mnohostranný výrobní program jeřábů v těchto výrobních řadách:

  • rychlostavitelné jeřáby Liebherr H, TT, TTR, K, KR, MK
  • klasické stavební věžové jeřáby Liebherr EC, EC-B
  • speciální jeřáby Liebherr HC, HC-L a DR (Derrick)

Z konstrukčních a kvalitativních důvodů prosazuje firma Liebherr již mnoho let filozofii vysokého stupně vlastního zhotovování dílů a návrhu technických řešení jeřábů Liebherra. Ve výrobním závodě v Biberachu jsou konstruovány a vyráběny důležité části jeřábů jako například převodovky, elektromotory, otočová ložiska, elektrické rozvodné skříně a Litronic – stavebnicový systém.

Pokroková technologie ve výrobě zaručuje největší přesnost a tím nejvyšší spolehlivost jeřábů Liebherr. Pro zkoušky kvality jsou používány nejmodernější postupy. Jako prvnímu výrobci jeřábové techniky na světě byl firmě Liebherr udělen certifikát zajištění systému kvality podle ISO 9001/EN 29001/BS57 500 odd.1.

Liebherr nabízí jeřábový program, který je mnohostranný, jako žádný jiný. S jeřáby všech systémů a velikostí určuje Liebherr pokrok díky technologii bez kompromisů.

TTJeřáby řady TTJeřáby série TT nabízí široké možnosti využití, jsou velmi ekonomické a jsou k dispozici s různou délkou ramen, operátorem řízeným zatížením a měnitelnou výškou háku.KJeřáby řady KTypová řada K začíná u 26tm a dosahuje až 120tm. Program nabízí jeřáby ve velikostních rozměrech, ve kterých musely být dříve přepravovány demontované.LCJeřáby řady LCJeřábová řada LC nabízí s pěti různými typy jeřábů širokou nabídku ve velikostech od 30tm do 100tm.ECJeřáby řady ECJeřáby EC se vyznačují nákladově nenáročnou přepravou a rychlou montáží s malým počtem montážních skupin. Pouze tyto jeřáby disponují kompletní smontovanou hlavou jeřábu.EC-BJeřáby řady EC-BVěžové otočné jeřáby EC - B mají tzv. samonosný trámový výložník - nemají špičku věže a žádný zavěšený výložník.EC-HJeřáby řady EC-HTyto jeřáby jsou koncipovány ve stavebnicovém systému. Jejich zvláštnost: Hospodárné při přepravě, rychlé a jednoduché při montáži, pokrokové ve vybavení pohonů.HCJeřáby řady HCJeřáby HC jsou univerzální jeřáby rovněž koncipovány ve stavebnicovém systému. Mimo to se vyznačují mnoha konstrukčními zvláštnostmi při přepravě, při montáži, v ocelové konstrukci, v pohonech, při obsluze a při údržbě.HC-KJeřáby řady HC-KPro specielní nasazení, například pro výstavbu chladících nebo televizních věží, nabízejí tyto jeřáby velké přednosti.HC-LJeřáby řady HC-LTento systém jeřábů je koncipován pro nasazení v ozvláště úzkém prostoru, na stavbách s větší hustotou jeřábů nebo pro práce na zvlášť vysokých objektech.HC-TJeřáby řady HC-TNa stavbách, kde je omezeno plné otočení výložníku, jsou požadovány jeřáby, které mohou přestavět celý výložník nebo jeho jeden díl.
KRANIMEX spol. s r.o. Nedokončená 1638 , 198 00 Praha 9-Kyje, tel: +420 224 316 271, e-mail: kranimex@kranimex.cz
Partneři: Pneu levně | Autodíly Brno | Kovovýroba | taxi | odkazy