Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace

Language versions

English Mapa Webu

Jeřáby řady EC

Jeřáby EC se vyznačují nákladově nenáročnou přepravou a rychlou montáží s malým počtem montážních skupin. Pouze tyto jeřáby disponují kompletní smontovanou hlavou jeřábu.

Jeřáby EC se vyznačují nákladově nenáročnou přepravou a rychlou montáží s malým počtem montážních skupin. Pouze tyto jeřáby disponují kompletní smontovanou hlavou jeřábu. Tím jsou všechny nejdůležitější díly jeřábu pohromadě, v jednom kuse. Doba montáže je proto extrémně krátká.
   U jeřábů EC v třídě velikosti 70-80tm je průřez věže jen 1,2 x 1,2 m. To poskytuje výhody při přepravě, neboť díly věže leží při přepravě na nákladním voze vedle sebe nebo nad sebou.
   Nejmenší ekonomické jeřáby nabízejí automatické přelanování závěsu kladnice. Bez cizí může být přepnuto z kabiny jeřábníka z dvoulanového závěsu na čtyřlanový a naopak.
   Na přání mohou být jeřáby EC vybaveny pohonem zdvihu s frekvenčním měničem.
   Jeřáby velikosti 90 tm mají pohon zdvihu s elektromagneticky řaditelnou převodovkou s čelním ozubením. Jednotlivé rychlostní stupně mohou být přeřazovány při zatížení břemenem. Všechna břemena, také maximální, jsou zvedána na dvoulanovém závěsu.Ekonomické jeřáby velikostní třídy 70 - 90 tm mohou být vybaveny věží pro šplhání, neboť tento systém je integrován také ve stavebnicovém systému firmy Liebherr.
   Jeřáby mohou být proto kombinovány s podvozky, díly věže a šplhacím zařízením řady jeřábů HC.

‹ zpět

KRANIMEX spol. s r.o. Nedokončená 1638 , 198 00 Praha 9-Kyje, tel: +420 224 316 271, e-mail: kranimex@kranimex.cz
Partneři: Pneu levně | Autodíly Brno | Kovovýroba | taxi | odkazy