Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace

Language versions

English Mapa Webu

Jeřáby řady LC

Jeřábová řada LC nabízí s pěti různými typy jeřábů širokou nabídku ve velikostech od 30tm do 100tm.

Jeřábová řada LC nabízí s pěti různými typy jeřábů širokou nabídku ve velikostech od 30tm do 100tm. Jeřáb 30 LC je nejmenší rychlomontovatelný jeřáb s horní otočí a hodí se zejména k nasazení na vnitroměstských stavbách a stavbách v úzkém prostoru. S díly věže 5 a 10 m lze jeřáb 30LC rychle a jednoduše namontovat.
   Větší jeřáby LC mohou být nasazovány se 4m a 12m díly věže průřezu 1,2 x 1,2 m, příp. od velikosti 80tm s věží 1,8 x 1,8 m. Díky stavebnicovému systému Liebherr mohou být jeřáby LC kombinovány s komponenty jiných jeřábů z programu Liebherr. Například s podvozky, základovými kříži, díly věže a šplhacím zařízením řady HC.
   Pro založení jeřábů LC jsou k dispozici: základový kříž na vřetenových šroubech se základovými deskami, na vřetenových šroubech s podpěrnými pyramidami, na podvozcích se základovými deskami, pojízdné po kolejích se základovým křížem nebo s podvozkem a základové kotvy.
   Jeřáby LC jsou mnohostranně nasaditelné a lze je přizpůsobit každé situaci na stavbě.

‹ zpět

KRANIMEX spol. s r.o. Nedokončená 1638 , 198 00 Praha 9-Kyje, tel: +420 224 316 271, e-mail: kranimex@kranimex.cz
Partneři: Pneu levně | Autodíly Brno | Kovovýroba | taxi | odkazy