Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace

Language versions

English Mapa Webu

Jeřáby řady K

Typová řada K začíná u 26tm a dosahuje až 120tm. Program nabízí jeřáby ve velikostních rozměrech, ve kterých musely být dříve přepravovány demontované.

Typová řada K začíná u 26tm a dosahuje až 120tm. Program nabízí jeřáby ve velikostních rozměrech, ve kterých musely být dříve přepravovány demontované. Jeřáby 26K a 45K mají teleskopickou věž z uzavřeného profilu. Proto nabízí jeřáb 26K výšku háku od 11,2m do 20m, jeřáb 45K výšku háku od 15,3m, 22,2m a 26m s vodorovným výložníkem. Mimo to může jeřáb 45K přizvednutím výložníku dosáhnout výšky háku od 38,5m.
   Rychlostavitelné jeřáby od 43 tm do 120 tm mají teleskopickou příhradovou věž z uzavřených svařováním utěsněných profilů a šplhací zařízení. S tímto rychlým šplhacím zařízením mohou být u těchto jeřábů montovány kompletní věžové díly. Tím dosahují více výšek háku a jsou proto obzvláště přizpůsobivé. Například jeřáb 71K dosahuje s vodorovným výložníkem přes 10 výšek háku. Navíc k tomu jsou i možná nastavení sklonu výložníku.
   Sériové 45° vychýlení předního dílu výložníku přináší další univerzální možnosti nasazení těchto rychlostavitelných jeřábů. Před překážkami mohou jeřáby se 45° vychýlením se zavěšeným břemenem zvednout přední díl výložníku v rozsahu kloubového dílu a otočit se kolem překážky. Vše je řízeno z ovládacího pultu.
   Jako kompletní nasaditelná jednotka jsou rychlostavitelné jeřáby dopravovány po silnici jako přívěs k nákladnímu automobilu nebo jako návěs k tahači, vždy spolu s nejdelším výložníkem. Postup vztyčování jeřábu je jednoduchý a rychlý a provádí se ze země.
   Výložník, bez dotyku se zemí, je rozložen ve vzduchu v rozsahu 360°.
   Rychlostavitelné jeřáby Liebherr jsou velice mobilní a mnohostranně nasaditelné. Jsou pokrokové při dopravě, při zakládání na dráhu nebo na stacionární podvozek, při montáži protizátěže, při montáži ve vzduchu ve výkonu a při obsluze.
   Tyto jeřáby stanoví měřítka pro hospodárnost, mnohostranost a využití.
   Při práci nabízejí tyto jeřáby obzvláštní užitek s EDC - otočí jeřábu a volitelným vybavením pohonu zdvihu s frekvenčním měničem. Jeřáby od 45tm mohou být na přání vybaveny SPS ovládáním a frekvenčním měničem pro pojezd kočky a pro pojezd jeřábu po kolejnicích. Jeřáb 71K disponuje sériově kompletní elektronickou výbavou.

‹ zpět

KRANIMEX spol. s r.o. Nedokončená 1638 , 198 00 Praha 9-Kyje, tel: +420 224 316 271, e-mail: kranimex@kranimex.cz
Partneři: Pneu levně | Autodíly Brno | Kovovýroba | taxi | odkazy