Útok na štíty hor

Útok na štíty hor

Rychlostavitelný jeřáb Liebherr 34 K na vrcholu Piz Corvatsch, St. Moritz.

34 K, St. Moritz

Montáž jeřábu 2.700 metrů nad mořem ve skutečně obtížných podmínkách.

34 K, St. Moritz

Horská stanice Murtél v Piz Corvatsch byla přestavována stavební firmou Nicol. Hartmann & Die. AG.

Samozřejmě zde pomáhal i rychlostavitelný jeřáb Liebherr 34 K. Doprava jeřábu z údolí Surlej do horské stanice Murtél byla pro vedoucího logistiky opravdu výzvou.

Jeřáb vyložený z gondoly byl celý přepraven nahoru tzv. “Corvatsch“ kabinovou lanovkou.

Za pomoci kolového nakladače a pásového bagru byl jeřáb 34 K přepravován na transportních podvozkách těžkým terénem na místo určení. Díky dokonalé přípravě staveniště a excelentní týmové práci byl jeřáb smontován rychle a vše proběhlo úspěšně.

Balastování, k němuž jeřáb používá vlastní balastovací zařízení, ve velmi stísněném prostoru nebylo žádný problém.

Kontaktujte nás

Vyplněním a odesláním formuláře uděluji svůj výslovný souhlas k tomu, aby obchodní společnost KRANIMEX spol. s r.o., IČ: 48116882, se sídlem Nedokončená 1638, 198 00 Praha 9 - Kyje, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 16905, jakožto správce osobních údajů dle příslušných právních předpisů (dále jen „správce“) zpracovávala, uchovávala, shromažďovala a nakládala (dále jen „zpracování osobních údajů“) za účelem marketingového využití tyto mé osobní údaje: jméno, příjmení, telefonní kontakt, e-mail, údaje o komunikaci se mnou a veškeré další osobní údaje mnou poskytnuté. Tento souhlas uděluji na dobu neurčitou a jsem si vědom(a) toho, že jej mohu kdykoliv odvolat; požadovat po shora uvedeném správci informaci, jaké mé osobní údaje jsou jím zpracovávány; požadovat vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů; vyžádat si přístup ke zpracovaným osobním údajům; požadovat opravu nebo aktualizaci zpracovaných osobních údajů; požadovat výmaz zpracovaných osobních údajů, uplatňovat námitky proti zpracování osobních údajů a dále v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů se obrátit na správce nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů. Nad rámec výše uvedeného souhlasím i s tím, že zpracováním může zpracovatel pověřit třetí osobu, jakožto zpracovatele.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace