Odkazy - Kranimex

Odkazy

Servis manipulační techniky

Manipulační technika - vysokozdvižné vozíky

Nepromokavé nebo nehořlavé plachty na www.mikel.cz. Vyrábíme ochranné plachty a dílenské závěsy na míru.

Záchrana majetku je komplexní služba pro lidi, kteří nestíhají splácet své závazky v podobě hypoték, úvěrů nebo jakýchkoli jiných dluhů. Zjišťujeme oddlužení fyzických osob, vyplácení exekutorů, vyplácení dluhů a oddlužení nemovitostí.

Společnost A.M.O.S.-Otava, a.s. - Renault Praha - je jedním z největších autorizovaných prodejců vozů Renault a Dacia pro Českou republiku. Mimo jiné poskytuje výhodného financování, vlastní autorizovaný servis vybavený nejmodernější technikou a nabízí prodej náhradních dílů.

stavebnictví a reality on line

ALVIR s.r.o. - hliníková okna a dveře, prosklené fasády, zimní zahrady, zastřešení bazénů

DM Servis - rekonstrukce koupelny a rekonstrukce bytového jádra, kompletní rekonstrukce bytu s 11letou tradicí.

Stavebniny K-Store Raková

Bagrování a stroje

Značení Janda

Kontaktujte nás

Vyplněním a odesláním formuláře uděluji svůj výslovný souhlas k tomu, aby obchodní společnost KRANIMEX spol. s r.o., IČ: 48116882, se sídlem Nedokončená 1638, 198 00 Praha 9 - Kyje, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 16905, jakožto správce osobních údajů dle příslušných právních předpisů (dále jen „správce“) zpracovávala, uchovávala, shromažďovala a nakládala (dále jen „zpracování osobních údajů“) za účelem marketingového využití tyto mé osobní údaje: jméno, příjmení, telefonní kontakt, e-mail, údaje o komunikaci se mnou a veškeré další osobní údaje mnou poskytnuté. Tento souhlas uděluji na dobu neurčitou a jsem si vědom(a) toho, že jej mohu kdykoliv odvolat; požadovat po shora uvedeném správci informaci, jaké mé osobní údaje jsou jím zpracovávány; požadovat vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů; vyžádat si přístup ke zpracovaným osobním údajům; požadovat opravu nebo aktualizaci zpracovaných osobních údajů; požadovat výmaz zpracovaných osobních údajů, uplatňovat námitky proti zpracování osobních údajů a dále v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů se obrátit na správce nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů. Nad rámec výše uvedeného souhlasím i s tím, že zpracováním může zpracovatel pověřit třetí osobu, jakožto zpracovatele.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace