Modernizace elektrárny v Ostravě

V současné době probíhá modernizace elektrárny v Ostravě, která je součástí Třebovic.
Tato uhelná elektrárna je zdrojem tepla a elektřiny v regionu od roku 1933 a svého času patřila k největším ve střední Evropě.

Pro výměnu důležitých filtračních technologií elektrárny jsme použili věžový jeřáb Liebherr 250EC-B Litronic s maximální nosností 12 tun.
Věžový jeřáb byl dodán našemu partnerovi – společnosti MROZEK a.s. a jeho montáž byla provedena pomocí autojeřábu z vlastní flotily.

Vzhledem k tomu, že komín jednoho z hlavních kotlů je umístěn v zóně otáčení věžového jeřábu, bylo nutné zajistit prevenci kolize výložníku s komínem během práce a mimo pracovní dobu.
Řídící systém Litronic umožnil nastavit tzv. kruhovou výseč, která při práci jeřábníka neumožňuje otočení ramene do zóny možné kolize s komínem.
Mimo pracovní dobu je jeřáb kotven dvouramennou lanovou kotvou k předepsaným kotevním bodům.Typové označeníLIEBHERR LH 250 EC-B 12 Litronic
ProvedeníStacionární
ZaloženíZákladový kříž 6x6m
Výška pod hák44 m
Výložník35 m
Min. nosnost35 m/ 7800 kg
Max. nosnost2,6–21,5 m / 12 000 kg

Kontaktujte nás

Vyplněním a odesláním formuláře uděluji svůj výslovný souhlas k tomu, aby obchodní společnost KRANIMEX spol. s r.o., IČ: 48116882, se sídlem Nedokončená 1638, 198 00 Praha 9 - Kyje, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 16905, jakožto správce osobních údajů dle příslušných právních předpisů (dále jen „správce“) zpracovávala, uchovávala, shromažďovala a nakládala (dále jen „zpracování osobních údajů“) za účelem marketingového využití tyto mé osobní údaje: jméno, příjmení, telefonní kontakt, e-mail, údaje o komunikaci se mnou a veškeré další osobní údaje mnou poskytnuté. Tento souhlas uděluji na dobu neurčitou a jsem si vědom(a) toho, že jej mohu kdykoliv odvolat; požadovat po shora uvedeném správci informaci, jaké mé osobní údaje jsou jím zpracovávány; požadovat vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů; vyžádat si přístup ke zpracovaným osobním údajům; požadovat opravu nebo aktualizaci zpracovaných osobních údajů; požadovat výmaz zpracovaných osobních údajů, uplatňovat námitky proti zpracování osobních údajů a dále v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů se obrátit na správce nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů. Nad rámec výše uvedeného souhlasím i s tím, že zpracováním může zpracovatel pověřit třetí osobu, jakožto zpracovatele.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace