9 věžových jeřábů LIEBHERR na stavbě BORY MALL na Slovensku

Název projektu BORY vychází z místopisu lokality, kde bude stát. Území mezi Malými Karpaty a řekou Moravou se nazývá Borská nížina a historicky je známo jako místo, kde rostou borovicové lesy – bory.

ilustraceilustrace

Projekt BORY má ambici stát se novou městskou čtvrtí Bratislavy, která významně rozšíří město směrem na severozápad. Projekt se uskuteční ve dvou etapách na území s rozlohou 220 hektarů. Skládá se z komerční zóny Bory Stores, obchodně-zábavního centra Bory Mall a rezidenční čtvrti Bory Home.

ilustraceilustrace

V první etapě – realizaci obchodně-zábavního centra Bory Mall, je společnost KRANIMEX výhradním dodavatelem věžových jeřábů. Na pokrytí stavby bylo navrhnuto 9 věžových jeřábů LIEBHERR různých typů a velikostních tříd. Osm jeřábů s horní otočí bylo postaveno na základových kotvách do objektu a jeden rychlostavitelný jeřáb byl umístěn mimo objekt. Na projektu Bory Mall byly nasazeny následující typy jeřábů Liebherr: 280 EC-H12 Litronic, 200 EC-H10 Litronic, 180 EC-H, 130 EC-B6, 2x 112 EC-H, 110 EC-B6, 50 EC-B5 a 71 K.

ilustraceilustrace

Kontaktujte nás

Vyplněním a odesláním formuláře uděluji svůj výslovný souhlas k tomu, aby obchodní společnost KRANIMEX spol. s r.o., IČ: 48116882, se sídlem Nedokončená 1638, 198 00 Praha 9 - Kyje, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 16905, jakožto správce osobních údajů dle příslušných právních předpisů (dále jen „správce“) zpracovávala, uchovávala, shromažďovala a nakládala (dále jen „zpracování osobních údajů“) za účelem marketingového využití tyto mé osobní údaje: jméno, příjmení, telefonní kontakt, e-mail, údaje o komunikaci se mnou a veškeré další osobní údaje mnou poskytnuté. Tento souhlas uděluji na dobu neurčitou a jsem si vědom(a) toho, že jej mohu kdykoliv odvolat; požadovat po shora uvedeném správci informaci, jaké mé osobní údaje jsou jím zpracovávány; požadovat vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů; vyžádat si přístup ke zpracovaným osobním údajům; požadovat opravu nebo aktualizaci zpracovaných osobních údajů; požadovat výmaz zpracovaných osobních údajů, uplatňovat námitky proti zpracování osobních údajů a dále v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů se obrátit na správce nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů. Nad rámec výše uvedeného souhlasím i s tím, že zpracováním může zpracovatel pověřit třetí osobu, jakožto zpracovatele.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace