Liebherr 85 EC-B5 FR.tronic – „Flat Top“ jeřáb

Na výstavě Smopyc 2011 v Zaragoze prezentovala společnost Liebherr novinku z řady „Flat Top“ jeřábů – Liebherr 85 EC-B5 FR.tronic.
Maximální nosnost jeřábu je 5.000 kg, při maximálním vyložení 50 m je kapacita 1.300 kg a to při dvojpramenném provedení závěsu háku.

Při vývoji „městského jeřábu“ Liebherr 85 EC-B5 FR.tronic se kladl důraz nejen na zesílenou konstrukci, ale i na rozměry samotné věže. Optimalizovaný věžový systém 85 LC nabízí inovovaný systém spojování věžových dílů, který je ideální při nasazování jeřábu v městských podmínkách. Významným prvkem je kompaktní provedení všech komponentů, s rozměrem věže 1,2 x 1,2 m – k zjednodušení přepravy a samotné montáže. Základový kříž jeřábu s rozměrem 3,0 x 3,0 m s použitím nové věžové kombinace umožňuje jednoduchou a bezpečnou montáž v stísněných podmínkách.

Kompletní „hlava“ jeřábu Liebherr 85 EC-B5 FR.tronic s maximálním vyložením 50 m je přepravovaná jen na dvou návěsech, což zaručuje nízké přepravní náklady a bezprostřední připravenost k montáži. Každý komponent jeřábu váží méně než 3 t a proto k montáži postačují menší autojeřáby. Nový věžový systém 85 LC nabízí věžové díly o délce 11,7 m, 5,85 m a 3,9 m a základový díl o délce 12 m. Struktura věže umožňuje umístění i ve výtahové šachtě, pokud není možné umístit jeřáb mimo objekt. 24 kW zdvihová jednotka s frekvenčním měničem umožňuje výšku zdvihu až do 260 m. Maximální výška pod hák u volně stojícího jeřábu je 46,2 m.

ilustrace  ilustrace
ilustrace  ilustrace
ilustrace  ilustrace

Kontaktujte nás

Vyplněním a odesláním formuláře uděluji svůj výslovný souhlas k tomu, aby obchodní společnost KRANIMEX spol. s r.o., IČ: 48116882, se sídlem Nedokončená 1638, 198 00 Praha 9 - Kyje, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 16905, jakožto správce osobních údajů dle příslušných právních předpisů (dále jen „správce“) zpracovávala, uchovávala, shromažďovala a nakládala (dále jen „zpracování osobních údajů“) za účelem marketingového využití tyto mé osobní údaje: jméno, příjmení, telefonní kontakt, e-mail, údaje o komunikaci se mnou a veškeré další osobní údaje mnou poskytnuté. Tento souhlas uděluji na dobu neurčitou a jsem si vědom(a) toho, že jej mohu kdykoliv odvolat; požadovat po shora uvedeném správci informaci, jaké mé osobní údaje jsou jím zpracovávány; požadovat vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů; vyžádat si přístup ke zpracovaným osobním údajům; požadovat opravu nebo aktualizaci zpracovaných osobních údajů; požadovat výmaz zpracovaných osobních údajů, uplatňovat námitky proti zpracování osobních údajů a dále v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů se obrátit na správce nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů. Nad rámec výše uvedeného souhlasím i s tím, že zpracováním může zpracovatel pověřit třetí osobu, jakožto zpracovatele.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace