Předváděcí akce jeřábu Liebherr 22 HM

Ve dnech 29. 9. – 10. 10. 2008 se uskutečnila na 10-ti místech v České republice prezentace rychlostavitelného věžového jeřábu Liebherr 22 HM.

Firmy Kranimex a Liebherr-Stavební stroje CZ za účasti zástupců mateřské firmy Liebherr-Werk Biberach předvedly obchodním partnerům, potencionálním zájemcům a široké veřejnosti názornými ukázkami technické možnosti rychlostavitelného jeřábu Liebherr 22 HM.

Fotografie jsou z prezentace v areálu firmy Kranimex ve Strašnicích v Praze 10 ze dne 2. 10. 2008, které se zúčastnilo ca. 40 zákazníků.

Rychlostavitelný jeřáb Liebherr 22 HM disponuje zabudovaným podvozkem s možností nezávislého manévrování nápravy při manipulacích v stísněných prostorech.

Jeřáb jako kompletní celek nepotřebuje žádné dodatečné bloky centrální zátěže ani protizátěže, jeho jednoduchá montáž probíhá za pomoci hydrauliky ovládané jedním montážním pracovníkem.

Technické parametry jeřábu Liebherr 22 HM
  • Délka výložníku: 25,0 / 27,0 m
  • Maximální nosnost: 800 / 700 kg
  • Výška háku: 19,0 m
  • Výška při přestavení na 20o : 26,2 m
  • Superšikmé provedení na 45o : 33,4 m
  • Přepravní délka jeřábu: 13,95 m
  • Přepravní šířka jeřábu: 2,5 m
  • Přepravní výška složeného jeřábu: 3,6 m (3,1 m)
  • Poloměr otáčení: 2,4 m

Kontaktujte nás

Vyplněním a odesláním formuláře uděluji svůj výslovný souhlas k tomu, aby obchodní společnost KRANIMEX spol. s r.o., IČ: 48116882, se sídlem Nedokončená 1638, 198 00 Praha 9 - Kyje, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 16905, jakožto správce osobních údajů dle příslušných právních předpisů (dále jen „správce“) zpracovávala, uchovávala, shromažďovala a nakládala (dále jen „zpracování osobních údajů“) za účelem marketingového využití tyto mé osobní údaje: jméno, příjmení, telefonní kontakt, e-mail, údaje o komunikaci se mnou a veškeré další osobní údaje mnou poskytnuté. Tento souhlas uděluji na dobu neurčitou a jsem si vědom(a) toho, že jej mohu kdykoliv odvolat; požadovat po shora uvedeném správci informaci, jaké mé osobní údaje jsou jím zpracovávány; požadovat vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů; vyžádat si přístup ke zpracovaným osobním údajům; požadovat opravu nebo aktualizaci zpracovaných osobních údajů; požadovat výmaz zpracovaných osobních údajů, uplatňovat námitky proti zpracování osobních údajů a dále v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů se obrátit na správce nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů. Nad rámec výše uvedeného souhlasím i s tím, že zpracováním může zpracovatel pověřit třetí osobu, jakožto zpracovatele.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace