Pracovní plošiny a stavební výtahy HEK

Firma HEK nabízí několik typů pracovních plošin a stavebních výtahů, které se na stavbách velmi osvědčují svojí mimořádnou kvalitou. Zvláště pak pracovní plošiny typu MSM s nosností až 4.000 kg ve standardních délkách až 32 m se jeví jako velmi vhodná náhrada za lešení.

Společnost Kranimex nabízí prodej a pronájem stavebních plošin HEK a stavebních výtahů včetně dopravy, montážních prací, kompletního servisu, dodávky náhradních dílů a proškolení obsluhy.

S použitím techniky HEK se firma Kranimex zúčastnila mnoha projektů zateplení v Praze, Neratovicích, Třebíči a Kolíně. Naší největší zakázkou byla akce v Bratislavě na fasádě budovy POLUS 2, kde bylo umístěno 12 plošin do výše 80m.

Poradíme Vám s návrhem optimálního řešení pro Vaši zakázku - kontaktujte nás.

Kontaktujte nás

Vyplněním a odesláním formuláře uděluji svůj výslovný souhlas k tomu, aby obchodní společnost KRANIMEX spol. s r.o., IČ: 48116882, se sídlem Nedokončená 1638, 198 00 Praha 9 - Kyje, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 16905, jakožto správce osobních údajů dle příslušných právních předpisů (dále jen „správce“) zpracovávala, uchovávala, shromažďovala a nakládala (dále jen „zpracování osobních údajů“) za účelem marketingového využití tyto mé osobní údaje: jméno, příjmení, telefonní kontakt, e-mail, údaje o komunikaci se mnou a veškeré další osobní údaje mnou poskytnuté. Tento souhlas uděluji na dobu neurčitou a jsem si vědom(a) toho, že jej mohu kdykoliv odvolat; požadovat po shora uvedeném správci informaci, jaké mé osobní údaje jsou jím zpracovávány; požadovat vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů; vyžádat si přístup ke zpracovaným osobním údajům; požadovat opravu nebo aktualizaci zpracovaných osobních údajů; požadovat výmaz zpracovaných osobních údajů, uplatňovat námitky proti zpracování osobních údajů a dále v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů se obrátit na správce nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů. Nad rámec výše uvedeného souhlasím i s tím, že zpracováním může zpracovatel pověřit třetí osobu, jakožto zpracovatele.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace