Zcela nové Flat-Top jeřáby EC-H a EC-B pracují na novém stadionu pro světový šampionát.

Společnost Liebherr-Africa (registrovaný název firmy) Ltd. (= s. r. o.) byla odměněna řádem společně s Liebherr-Werk Biberach GmbH za dvanáct nových věžových jeřábů, které se používají na stavbě Green Point stadionu v Kapském městě pro Mistrovství světa ve fotbale v roce 2010. Sedm dalších věžových jeřábů přijde z flotily společností Murray&Roberts Construction a WBHO Construction (registrovaný název firmy) Ltd., které tvoří společný podnik provádějící stavbu stadionu.

Stavební projekt

S objemem investic 285 milionů € bude starý Green Point stadion, který měl kapacitu pouze 18 000 diváků, nahrazen úplně novou stavbou. V nové aréně pro Mistrovství světa ve fotbale v roce 2010 bude místo pro 68 000 nadšených fotbalových fanoušků. Dokončení projektu je plánováno na listopad 2009.

Plánování projektu

Pro stavbu stadionu byla společnost Liebherr-Werk Biberach GmbH schopna nabídnout ekonomické a úplné řešení. Plánování projektu dvanácti nových jeřábů použitých na stavbě Green Point stadionu bylo provedeno v Biberachu a statika byla pečlivě vypočítána. To zahrnuje kompletní výběr jeřábů a také výběr nejvhodnější a nejekonomičtější konfigurace jednotlivých jeřábů.

Krátká doba dodávky

V období pouhých dvanácti týdnů dodala společnost Liebherr-Werk Biberach GmbH všech dvanáct zcela nových věžových jeřábů do Kapského města. Osm z nich jsou jeřáby s horní otočí typů 200 EC H10 a 280 EC H 12 Litronic a dále čtyři Flat-Top jeřáby 200 EC B 10 Litronic. Všechny věžové jeřáby byly vztyčeny ihned po příjezdu do Kapského města.

Všechny věžové jeřáby dodané společností Liebherr jsou montovány jako volně stojící na základových kotvách a dosahují výšky háku mezi 52,2 a 79,5 m podle použitého systému věže (256 HC, 290 HC nebo 500 HC).

Funkce dálkových služeb z celého světa

Všechny nové dodané jeřáby jsou také vybaveny systémem dálkového přenosu dat DFÜ s funkcí dálkových služeb. Dialog mezi jeřábem umístěným kdekoliv ve světě a kanceláří zákaznického servisu nabízí rozhodující výhody z pohledu tlaku na termín dokončení stavby: Zákazník má podporu přímo na místě, i když je prováděna z Německa. Veškeré problémy s jeřábem lze proto zjistit na samém začátku a vyhnout se tak prostojům.

Kontaktujte nás

Vyplněním a odesláním formuláře uděluji svůj výslovný souhlas k tomu, aby obchodní společnost KRANIMEX spol. s r.o., IČ: 48116882, se sídlem Nedokončená 1638, 198 00 Praha 9 - Kyje, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 16905, jakožto správce osobních údajů dle příslušných právních předpisů (dále jen „správce“) zpracovávala, uchovávala, shromažďovala a nakládala (dále jen „zpracování osobních údajů“) za účelem marketingového využití tyto mé osobní údaje: jméno, příjmení, telefonní kontakt, e-mail, údaje o komunikaci se mnou a veškeré další osobní údaje mnou poskytnuté. Tento souhlas uděluji na dobu neurčitou a jsem si vědom(a) toho, že jej mohu kdykoliv odvolat; požadovat po shora uvedeném správci informaci, jaké mé osobní údaje jsou jím zpracovávány; požadovat vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů; vyžádat si přístup ke zpracovaným osobním údajům; požadovat opravu nebo aktualizaci zpracovaných osobních údajů; požadovat výmaz zpracovaných osobních údajů, uplatňovat námitky proti zpracování osobních údajů a dále v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů se obrátit na správce nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů. Nad rámec výše uvedeného souhlasím i s tím, že zpracováním může zpracovatel pověřit třetí osobu, jakožto zpracovatele.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace