Speciální jeřáb pro demontáž věžových jeřábů pracuje na největším evropském staveništi v Moskvě.

Demontáž ve velkých výškách

Speciální jeřáb 200 DR 5/10 Litronic bude použit v Moskvě pro demontáž věžových jeřábů na Věži Federace ve výšce více než 250 m. Jeřáb typu derik nemá problémy rozebrat věžové jeřáby v kategorii nosnosti 300 tm a více. Na Federační věži bude derik po dokončení věže demontovat a spouštět jeřáby se sklopným výložníkem 160 HC-L 8/12 Litronic a 355 HC-L 16/32 Litronic.

Přizpůsobitelný všestranný mechanismus

V závislosti na požadavcích může být nový derik konfigurován na zátěžový moment 100 nebo 200 tm. Podpory jeřábu 200 DR 5/10 Litronic jsou kloubové a lze je přizpůsobit stavebním podmínkám substruktury Věže Federace, aby se dosáhlo optimálního rozložení sil. V závislosti na nasazení lze jeřáb použít s podporami, známými jako pevné nohy, nebo bez nich.

Proměnný pracovní dosah

Díky svému proměnnému pracovnímu dosahu až 25 m může derik spustit těžké díly rozebíraných jeřábů se sklopným výložníkem v dostatečné vzdálenosti od budovy.

Derik, který je standardně vybaven zvedacím ústrojím pro výšky více než 300 m, zvedá všechnu zátěž v jednopramenném nebo dvoupramenném provozu.

Ovládací prvky zaměřené na bezpečnost

Bezpečnost je u jeřábových prací na budovách vysokých stovky metrů faktor s velkou důležitostí. Programovatelná řídicí jednotka zaměřená na bezpečnost u deriku Liebherr 200 DR 5/10 monitoruje všechny pohyby s vyzkoušenou a otestovanou funkcí, kterou naleznete u všech jeřábů Liebherr se sklopným výložníkem. Snímače monitorují a zabezpečují výšku zdvihu, zátěžový moment, náklon výložníku a otáčecí ústrojí. Pomocí dálkového ovládání může jeřábník ovládat jeřáb z nejvýhodnější pozice.

Rychlá automatická demontáž

Jakmile je jeřáb se sklopným výložníkem kompletně rozebrán a spuštěn, lze derik rozložit na jednotlivé díly, které lze spustit výtahovými šachtami budovy. Maximální rozměry jednotlivých dílů jsou 2,2 × 1,1 × 1,1 m s maximální hmotností bloku 1 000 kg.

Po dokončení bude v Moskva City žít a pracovat okolo 100 000 lidí.

Technická data jeřábu 200 DR 5/10
  • Maximální nosnost: 10 000 kg
  • Nosnost na špičce výložníku: 7 500 kg
  • Pracovní rádius: 20,0 / 25,0 m
  • Nejtěžší díl: 1000 kg
  • Největší díl: 2,20 × 1,10 × 1,10 m

Kontaktujte nás

Vyplněním a odesláním formuláře uděluji svůj výslovný souhlas k tomu, aby obchodní společnost KRANIMEX spol. s r.o., IČ: 48116882, se sídlem Nedokončená 1638, 198 00 Praha 9 - Kyje, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 16905, jakožto správce osobních údajů dle příslušných právních předpisů (dále jen „správce“) zpracovávala, uchovávala, shromažďovala a nakládala (dále jen „zpracování osobních údajů“) za účelem marketingového využití tyto mé osobní údaje: jméno, příjmení, telefonní kontakt, e-mail, údaje o komunikaci se mnou a veškeré další osobní údaje mnou poskytnuté. Tento souhlas uděluji na dobu neurčitou a jsem si vědom(a) toho, že jej mohu kdykoliv odvolat; požadovat po shora uvedeném správci informaci, jaké mé osobní údaje jsou jím zpracovávány; požadovat vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů; vyžádat si přístup ke zpracovaným osobním údajům; požadovat opravu nebo aktualizaci zpracovaných osobních údajů; požadovat výmaz zpracovaných osobních údajů, uplatňovat námitky proti zpracování osobních údajů a dále v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů se obrátit na správce nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů. Nad rámec výše uvedeného souhlasím i s tím, že zpracováním může zpracovatel pověřit třetí osobu, jakožto zpracovatele.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace