Stožárový jeřáb Liebherr 200 DR 5/10 Litronic byl použit k jeřábové demontáži na Věži Federace ve výšce 250 m.

Stožárové jeřáby (deriky) jsou principiálně vhodné pro zvedání extrémně těžkých nákladů a používají se jako stacionární montážní prostředek pro příhradové konstrukce ocelových mostů, konstrukce vysokých budov s ocelovou rámovou kostrou nebo pro speciální demontážní práce.

Čtyři kilometry musí uletět vrány z moskevského Kremlu k místu, kde se staví na ploše 2,5 miliónů čtverečních metrů „Moskva City“. Dominantou tohoto města bude Věž Federace s celkovou výškou 354 m.

Po dokončení bude tato stavba obsahovat restaurace, známý hotel, luxusní byty a kanceláře. Ruský konglomerát Mirax je hlavní investor a stavební dodavatel projektu.

Kontaktujte nás

Vyplněním a odesláním formuláře uděluji svůj výslovný souhlas k tomu, aby obchodní společnost KRANIMEX spol. s r.o., IČ: 48116882, se sídlem Nedokončená 1638, 198 00 Praha 9 - Kyje, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 16905, jakožto správce osobních údajů dle příslušných právních předpisů (dále jen „správce“) zpracovávala, uchovávala, shromažďovala a nakládala (dále jen „zpracování osobních údajů“) za účelem marketingového využití tyto mé osobní údaje: jméno, příjmení, telefonní kontakt, e-mail, údaje o komunikaci se mnou a veškeré další osobní údaje mnou poskytnuté. Tento souhlas uděluji na dobu neurčitou a jsem si vědom(a) toho, že jej mohu kdykoliv odvolat; požadovat po shora uvedeném správci informaci, jaké mé osobní údaje jsou jím zpracovávány; požadovat vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů; vyžádat si přístup ke zpracovaným osobním údajům; požadovat opravu nebo aktualizaci zpracovaných osobních údajů; požadovat výmaz zpracovaných osobních údajů, uplatňovat námitky proti zpracování osobních údajů a dále v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů se obrátit na správce nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů. Nad rámec výše uvedeného souhlasím i s tím, že zpracováním může zpracovatel pověřit třetí osobu, jakožto zpracovatele.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace