Kranimex And Liebherr Cranes At D1 Highway Project

Kranimex Ltd. participate in developing project of D1 Highway Sverepec – Vrtižer, where Liebherr tower cranes were deployed to construct highway bridge pylons above the town Považská Bystrica.

Following Liebherr cranes are deployed:
3 x LIEBHERR 280 EC-H12
1 x LIEBHERR 180 EC-H10
1 x LIEBHERR 200 EC-H10
1 x LIEBHERR 90 EC
+
1 x LIEBHERR 130 EC-B (owned and deployed by Váhostav -SK)
1 x LIEBHERR 130 EC-B (owned and deployed by Doprastav a.s.)

Delivery of subject cranes goes hand in hand with complex package from Kranimex as cranes configuration proposal, transport, assembly/dismantling, crane inspections, prompt service, spare parts delivery and crane personnel.

ilustrace ilustrace

Contact us

Vyplněním a odesláním formuláře uděluji svůj výslovný souhlas k tomu, aby obchodní společnost KRANIMEX spol. s r.o., IČ: 48116882, se sídlem Nedokončená 1638, 198 00 Praha 9 - Kyje, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 16905, jakožto správce osobních údajů dle příslušných právních předpisů (dále jen „správce“) zpracovávala, uchovávala, shromažďovala a nakládala (dále jen „zpracování osobních údajů“) za účelem marketingového využití tyto mé osobní údaje: jméno, příjmení, telefonní kontakt, e-mail, údaje o komunikaci se mnou a veškeré další osobní údaje mnou poskytnuté. Tento souhlas uděluji na dobu neurčitou a jsem si vědom(a) toho, že jej mohu kdykoliv odvolat; požadovat po shora uvedeném správci informaci, jaké mé osobní údaje jsou jím zpracovávány; požadovat vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů; vyžádat si přístup ke zpracovaným osobním údajům; požadovat opravu nebo aktualizaci zpracovaných osobních údajů; požadovat výmaz zpracovaných osobních údajů, uplatňovat námitky proti zpracování osobních údajů a dále v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů se obrátit na správce nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů. Nad rámec výše uvedeného souhlasím i s tím, že zpracováním může zpracovatel pověřit třetí osobu, jakožto zpracovatele.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace