LTB – dopravníkový pás pro automíchač

LTB – dopravníkový pás pro automíchač.

Automíchače a dopravníkové pásy od jednoho výrobce, stejně jako servis firmy Liebherr jsou zárukou hladkého provozu. Dopravníkový pás LTB firmy Liebherr je možné montovat na 3 a 4 osé podvozky v kombinaci s velikostí bubnu 7,8 a 9 m3.

Více užitku díky optimální službě.

Dopravníkový pás LTB firmy Liebherr představuje hospodárné řešení při dopravování materiálu ,jako beton či písek, z automíchače na staveništi. Doprava směsi mezi betonárnou a staveništěm musí proběhnout rychle a hospodárně. Toho dosáhnete při doplnění Vašeho automíchače dopravníkovým pásem. Navíc s tímto přídavným zařízením nabídnete zákazníkům další službu a získáte nové zakázky.

Nasazení během několika minut.

Dopravníková pás LIEBHERR-LTB je připravený k provozu během několika málo minut, což má pozitivní vliv na hospodárnost. Díky uzavřené konstrukci a obložení je údržba pasu rychlá a jednoduchá.

Materiál na každé místo.

Vyřešte každý problém s dopravou materiálu jednoduše a hospodárně pomocí dopravníkového pasu LIEBHERR LTB. Beton, písek i štěrk jsou dopraveny přímo na požadované místo. S teleskopem se, skrz otvory, jako jsou dveře a okna, dostanete i do již obestavěných prostor. Podle konzistence materiálu můžete dosáhnout výše až 7,5m. Stejně tak můžete využít dopravníkového pasu i pro dopravu materiálu z druhého automíchače.

Vyzrálá a dlouhověká technika.

Dálkové ovládání umožňuje díky nejmodernější technice řízení s minimem pohybů citlivou obsluhu pásu. Pro vyšší bezpečnost a stabilitu stroje jsou vysunuty z podvozku hydraulické podpěry (šířky 3,5m). Výkyvný systém s kulovým otočným spojením a s teleskopickou technikou je založen na Know-how firmy Liebherr , tj. bezpečnost, na kterou se můžete spolehnout.

Výkyvný pohon se šnekovou převodovkou a brzdou, stejně jako pojistkou proti zlomení rour garantuje nejvyšší bezpečnost. Pracovní oblast pasu až 240° a výsuvný teleskop, umožňují i během dopravy absolutní pružnost při umísťování materiálu.

Vyměnitelný systém dopravníkového pasu LTB.

Dopravníkový pás lze nad rámec standardu a na přání zákazníka dovybavit výměnným systémem, který umožňuje snadné připojení a odpojení dopravníku. K dispozici je i další výbava. Obraťte se na nás, rádi Vám poradíme.

Jednotlivé typy v přehledu.

Dopravníková pás12 GL12+4 GL12+4+1 GL
Vyložení11,5 m15,2 m16,2 m
Výkon 70m3/h70m3/h70m3/h
Rychlost pásu3,5 m/s3,5 m/s3,5 m/s
Váhacca 1 980 kgcca 2 950 kgcca 3 020 kg
LTB 12+4 GL
 LTB 12+4 GL LTB 12+4 GL (4m teleskop)
 LTB 12+4 GL (4m teleskop) LTB 12+4+1 GL (dvojitý teleskop 4m a 1m)
 LTB 12+4+1 GL (dvojitý teleskop 4m a 1m)

Kontaktujte nás

Vyplněním a odesláním formuláře uděluji svůj výslovný souhlas k tomu, aby obchodní společnost KRANIMEX spol. s r.o., IČ: 48116882, se sídlem Nedokončená 1638, 198 00 Praha 9 - Kyje, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 16905, jakožto správce osobních údajů dle příslušných právních předpisů (dále jen „správce“) zpracovávala, uchovávala, shromažďovala a nakládala (dále jen „zpracování osobních údajů“) za účelem marketingového využití tyto mé osobní údaje: jméno, příjmení, telefonní kontakt, e-mail, údaje o komunikaci se mnou a veškeré další osobní údaje mnou poskytnuté. Tento souhlas uděluji na dobu neurčitou a jsem si vědom(a) toho, že jej mohu kdykoliv odvolat; požadovat po shora uvedeném správci informaci, jaké mé osobní údaje jsou jím zpracovávány; požadovat vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů; vyžádat si přístup ke zpracovaným osobním údajům; požadovat opravu nebo aktualizaci zpracovaných osobních údajů; požadovat výmaz zpracovaných osobních údajů, uplatňovat námitky proti zpracování osobních údajů a dále v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů se obrátit na správce nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů. Nad rámec výše uvedeného souhlasím i s tím, že zpracováním může zpracovatel pověřit třetí osobu, jakožto zpracovatele.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace