Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace

Language versions

English Mapa Webu

Jeřáby řady EC-H

Tyto jeřáby jsou koncipovány ve stavebnicovém systému. Jejich zvláštnost: Hospodárné při přepravě, rychlé a jednoduché při montáži, pokrokové ve vybavení pohonů.

Tyto jeřáby jsou koncipovány ve stavebnicovém systému. Jejich zvláštnost: Hospodárné při přepravě, rychlé a jednoduché při montáži, pokrokové ve vybavení pohonů.
   Tento systém jeřábů spojuje přednosti ekonomických jeřábů HC. Výkonové třídy této skupiny pokrývají střední a velké stavební úkoly.
   Jeřáby EC - H od typu 112 E - H 8 do typu 280 EC - H 12 jsou také v provedení Litronic.
   Litronic znamená u jeřábů EC - H: jeřáb Litronic nabízí výkon dvou jeřábů, protože tyto stroje mají dvě křivky nosnosti. Použitelný moment zatížení se dá stisknutím tlačítky zvýšit až o 20% (PLUS-tlačítko).
   Jednotlivé díly se dají přepravovat v pořadí postupu montáže na stavbě. Kde to bylo možné, byly vytvořeny hlavní skupiny jeřábu tak, že transportní celek se současně rovná montážnímu. Například špička věže, otočná plošina a otočové ložisko včetně výstupu na špičku věže a aretační táhla protivýložníku tvoří jeden celek.
   Díky stavebnicovému systému se používají podvozek, základový kříž a díly věže z řady HC. Díly věže jsou buď 2,5m, 3m, 4,14m, 5,8m, 10m nebo 12,42m dlouhé.

‹ zpět

KRANIMEX spol. s r.o. Nedokončená 1638 , 198 00 Praha 9-Kyje, tel: +420 224 316 271, e-mail: kranimex@kranimex.cz
Partneři: Pneu levně | Autodíly Brno | Kovovýroba | taxi | odkazy