Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace

Language versions

English Mapa Webu

Jeřáby řady HC-T

Na stavbách, kde je omezeno plné otočení výložníku, jsou požadovány jeřáby, které mohou přestavět celý výložník nebo jeho jeden díl.

"Na stavbách, kde je omezeno plné otočení výložníku, jsou požadovány jeřáby, které mohou přestavět celý výložník nebo jeho jeden díl.
   Musí-li být věžový jeřáb nasazen např. pod kopulí, na stavbě s dodatečnými nebo přesahujícími překážkami v rozsahu otáčení, nemůže být dosah otoče zvětšen pomocí přestavění celého výložníku nebo jeho předního dílu.
   Pro takové stavby nabízí Liebherr jeřáby systému HC - T. Jeřáby tohoto systému mají teleskopický výložník s jedním pevným a jedním pojízdným dílem. Díky tomu může spodní díl výložníku teleskopicky vyjíždět a zajíždět podle potřeby. Maximální délku výložníku lze tímto zkrátit téměř na polovinu. Pohyb spodní části teleskopického výložníku probíhá plynule a pod zatížením. Současně může pojíždět i kočka."

‹ zpět

KRANIMEX spol. s r.o. Nedokončená 1638 , 198 00 Praha 9-Kyje, tel: +420 224 316 271, e-mail: kranimex@kranimex.cz
Partneři: Pneu levně | Autodíly Brno | Kovovýroba | taxi | odkazy