K dispozici jsou dva systémy vymývačů, šnekové provedení a bubnový systém. Dále firma Liebherr nabízí recyklační zařízení mobilní.

Bubnové provedení LRT

Bubnový systém umožňuje díky svému velkému objemu přijmout v krátké době velké množství zbytkového betonu. K dispozici jsou dvě varianty LRT 422 s hodinovým výkonem vymytí zbytkového betonu 10m3, větší varianta LRT 622 nabízí výkon až 20 m3/h. Dělící hodnota (pevné části/kalová vod) je 0,25 mm. Různá přídavná vybavení nabízejí např. vymývaní čerpadel betonu či vymývání až 4 mixů najednou pomocí dávkovacího žlabu.

Šnekový systém LRS

Šnekový vymývač je charakteristický svým kompaktním způsobem konstrukce. Je dodáván ve dvou základních provedeních: LRS 606 s hodinovým výkonem vymývání 12m3/h zbytkového betonu a LRS 708 s výkonem 22m3. Dělící hodnota činní stejně jako u bubnu 0,25 mm. Vymývač LRS 606 se právě díky své kompaktnosti používá pro mobilní variantu, kdy je společně s nadzemní nádrží umístěn na polevém roštu, který lze snadno převážet na návěsu.

Kontaktujte nás

Vyplněním a odesláním formuláře uděluji svůj výslovný souhlas k tomu, aby obchodní společnost KRANIMEX spol. s r.o., IČ: 48116882, se sídlem Nedokončená 1638, 198 00 Praha 9 - Kyje, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 16905, jakožto správce osobních údajů dle příslušných právních předpisů (dále jen „správce“) zpracovávala, uchovávala, shromažďovala a nakládala (dále jen „zpracování osobních údajů“) za účelem marketingového využití tyto mé osobní údaje: jméno, příjmení, telefonní kontakt, e-mail, údaje o komunikaci se mnou a veškeré další osobní údaje mnou poskytnuté. Tento souhlas uděluji na dobu neurčitou a jsem si vědom(a) toho, že jej mohu kdykoliv odvolat; požadovat po shora uvedeném správci informaci, jaké mé osobní údaje jsou jím zpracovávány; požadovat vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů; vyžádat si přístup ke zpracovaným osobním údajům; požadovat opravu nebo aktualizaci zpracovaných osobních údajů; požadovat výmaz zpracovaných osobních údajů, uplatňovat námitky proti zpracování osobních údajů a dále v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů se obrátit na správce nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů. Nad rámec výše uvedeného souhlasím i s tím, že zpracováním může zpracovatel pověřit třetí osobu, jakožto zpracovatele.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace