Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace

Language versions

English Mapa Webu

KRANIMEX spol. s r.o.

Nedokončená 1638 
198 00 Praha 9-Kyje
tel: +420 224 316 271
e-mail: kranimex@kranimex.cz

Horizontální betonárna řady Compaktmix
Horizontální betonárna řady Compaktmix
Horizontální betonárna řady Betomix
Horizontální betonárna řady Betomix
Věžová betonárna Betomat II
Věžová betonárna Betomat II
Mobilní betonárna Mobilmix 0,5
Mobilní betonárna Mobilmix 0,5

Betonárny Liebherr – horizontální, věžové, mobilní

Horizontální betonárny

Z obsáhlého programu horizontálních betonáren Liebherr je možné zvolit vždy nejvhodnější řešení pro daný případ použití. Ke skladování kameniva jsou k dispozici různé varianty sil (hvězdicová, kruhová, řadová), vždy v závislosti na požadovaný objem a prostorové možnosti.

Typová řada Compactmix

Betonárny Compactmix jsou nabízeny v provedení 0,5 a 1,0 (dle velikosti talířové míchačky). Jedná se o malá mísící centra v moderní konstrukci. Jednoduché a robustní provedení je vhodná jak pro výrobu transportbetonu, tak pro výrobu betonových prefabrikátů.

Typová řada Betomix

Betonárny Betomix jsou koncipovány na stavebnicovém principu. To zaručuje, že každé zařízení je možné přizpůsobit konkrétním představám uživatelů. Mísící centra je možné vybavit jak talířovými míchačkami s přídavným virblem, tak i míchačkami dvouhřídelovými. Velikosti míchaček pro typovou řadu Betomix se pohybuje od 1,0 m3 až do 6,0 m3, což přináší hodinový výkon 60-260 m3/h hotového betonu.

Věžové betonárny - Betomat

Věžová betonárny řady Betomat využívají rovněž stavebnicový princip. Základní koncept zařízení garantuje vysoký výkon, nízké opotřebení a potřebu údržby, obsluhu šetřící náklady a bezporuchový provoz. Podle potřeby může být zařízení vybaveno dvěma až třemi míchačkami.

Mobilní betonárny - Mobilmix

Mobilní betonárny Mobilmix jsou dodávány ve dvou velikostech. Mobilmix 0,5 s talířovou míchačkou 0,5 m3 a teoretickým hodinovým výkonem 30 m3/h a Mobilmix 2,25 DW s dvouhřídelovou míchačkou 2,25 m3 a teoretickým hodinovým výkonem 100 m3/h. Obě mobilní provedení nepotřebují žádné betonové základy, jsou snadno transportovatelné a jejich montáž a uvedení do provozu zabere 2 až 3 dny.

KRANIMEX spol. s r.o. Nedokončená 1638 , 198 00 Praha 9-Kyje, tel: +420 224 316 271, e-mail: kranimex@kranimex.cz
Partneři: Pneu levně | Autodíly Brno | Kovovýroba | taxi | odkazy