NOVINKA – MOBILNÍ BETONÁRNA LCM-1.0

Betonárna LCM 1.0 kombinuje pevnou konstrukci, nákladově-efektivní přepravu a montáž s atraktivním poměrem cena / výkon. Spolehlivě vyrábí širokou škálu receptur betonových směsí ve vysoké kvalitě. Betonárna je vybavená výkonným talířovým mísícím jádrem a vyrábí až 60 m³ betonu za hodinu. Celý koncept je navržen pro vysokou účinnost a dlouhou životnost.
Moderní technologie za přijatelnou cenu.
Stáhnout brožuru.

Horizontální betonárny

Z obsáhlého programu horizontálních betonáren Liebherr je možné zvolit vždy nejvhodnější řešení pro daný případ použití. Ke skladování kameniva jsou k dispozici různé varianty sil (hvězdicová, kruhová, řadová), vždy v závislosti na požadovaný objem a prostorové možnosti.

Typová řada Compactmix

Betonárny Compactmix jsou nabízeny v provedení 0,5 a 1,0 (dle velikosti talířové míchačky). Jedná se o malá mísící centra v moderní konstrukci. Jednoduché a robustní provedení je vhodná jak pro výrobu transportbetonu, tak pro výrobu betonových prefabrikátů.

Typová řada Betomix

Betonárny Betomix jsou koncipovány na stavebnicovém principu. To zaručuje, že každé zařízení je možné přizpůsobit konkrétním představám uživatelů. Mísící centra je možné vybavit jak talířovými míchačkami s přídavným virblem, tak i míchačkami dvouhřídelovými. Velikosti míchaček pro typovou řadu Betomix se pohybuje od 1,0 m3 až do 6,0 m3, což přináší hodinový výkon 60-260 m3/h hotového betonu.

Věžové betonárny - Betomat

Věžová betonárny řady Betomat využívají rovněž stavebnicový princip. Základní koncept zařízení garantuje vysoký výkon, nízké opotřebení a potřebu údržby, obsluhu šetřící náklady a bezporuchový provoz. Podle potřeby může být zařízení vybaveno dvěma až třemi míchačkami.

Mobilní betonárny - Mobilmix

Mobilní betonárny Mobilmix jsou dodávány ve dvou velikostech. Mobilmix 0,5 s talířovou míchačkou 0,5 m3 a teoretickým hodinovým výkonem 30 m3/h a Mobilmix 2,25 DW s dvouhřídelovou míchačkou 2,25 m3 a teoretickým hodinovým výkonem 100 m3/h. Obě mobilní provedení nepotřebují žádné betonové základy, jsou snadno transportovatelné a jejich montáž a uvedení do provozu zabere 2 až 3 dny.

Více informací o betonárnách Liebherr zde.

Kontaktujte nás

Vyplněním a odesláním formuláře uděluji svůj výslovný souhlas k tomu, aby obchodní společnost KRANIMEX spol. s r.o., IČ: 48116882, se sídlem Nedokončená 1638, 198 00 Praha 9 - Kyje, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 16905, jakožto správce osobních údajů dle příslušných právních předpisů (dále jen „správce“) zpracovávala, uchovávala, shromažďovala a nakládala (dále jen „zpracování osobních údajů“) za účelem marketingového využití tyto mé osobní údaje: jméno, příjmení, telefonní kontakt, e-mail, údaje o komunikaci se mnou a veškeré další osobní údaje mnou poskytnuté. Tento souhlas uděluji na dobu neurčitou a jsem si vědom(a) toho, že jej mohu kdykoliv odvolat; požadovat po shora uvedeném správci informaci, jaké mé osobní údaje jsou jím zpracovávány; požadovat vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů; vyžádat si přístup ke zpracovaným osobním údajům; požadovat opravu nebo aktualizaci zpracovaných osobních údajů; požadovat výmaz zpracovaných osobních údajů, uplatňovat námitky proti zpracování osobních údajů a dále v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů se obrátit na správce nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů. Nad rámec výše uvedeného souhlasím i s tím, že zpracováním může zpracovatel pověřit třetí osobu, jakožto zpracovatele.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace